Категорії

Доставка та оплата шин і дисків Україна, м.Львів

Доставка та оплата шин і дисків Україна

Доставка шин і дисків по Україні здійснюється в будь яке місто або містечко  на склад транспортної служби доставки. Можлива адресна доставка до Вашого будинку. Пакети для шин – в подарунок. Перелік міст, в які здійснюється доставка шин і дисків. Доставка товару здійснюється такими транспортними компаніями: САТ, Ін-Тайм, Нова Пошта, Міст Експрес та інші.

Оплата за шини і диски проводиться під час отримання замовлення на складі транспортної компанії у Вашому місті (при готівковій формі оплати) *. При безготівковій формі оплати – спочатку проводиться оплата, а потім здійснюється доставка замовлення. Оплата проводиться в національній валюті.

*при замовленні товару більше 5 тис. грн., або замовленні шин і дисків в рідкісних типорозмірах, компанія ШиноМобіль залишає за собою право стягувати передплату  (не більше 10% від вартості замовлення) при готівковій формі оплати.


 

Доставка та оплата шин і дисків Львів

Купити авто шини і авто диски в м.Львові Ви можете безпосередньо за адресою: 79034, м.Львів, вул.Навроцького 69. Доставка замовлення, при умові покупки комплекту шин або дисків – безкоштовна. Також, можна купити шини або диски і одночасно замовити мобільний шиномонтаж для їх встановлення. В такому випадку, додатково  оплачується виїзд мобільного шиномонтажу, і надається знижка -10% на всі послуги. Пакети для шин – в подарунок.

Оплата за шини і диски здійснюється під час отримання замовлення (при готівковій формі оплаті) **. При безготівковій формі оплати – спочатку проводиться оплата, а потім здійснюється доставка замовлення. Оплата проводиться в національній валюті.

** при замовленні шин і дисків «під замовлення» в рідкісних типорозмірах, компанія ШиноМобіль залишає за собою право стягувати передплату  (не більше 10% від вартості замовлення) при готівковій формі оплати.

 

ШиноМобіль - Ваша зручність і підтримка!ГоловнаГоловна

 

Вітаємо, гість
Увійти

Кошик  

(пусто)